Nieuws

Eén tegelijk alsjeblieft

Lieve potentiële baasjes,

Geweldig, dat jullie interesse hebben in één van onze prachtige windhonden! Ze zijn ook zo mooi en lief… en wat zijn het er veel! Niet alleen bij onze stichting, maar op nog veel meer plekken kun je verliefd worden op een van onze dierbare langneuzen.

Zijn jullie van plan ook bij andere stichtingen op zoek te gaan naar een passende hond? Te gek, dan zit de gouden match er zeker bij! Het zou voor ons heel fijn zijn als je probeert eerst één hond te kiezen (bij ons of elders) om te kijken of die bij je past, en als dat niet zo is de volgende te bekijken, enzovoort.

Op deze manier voorkom je dat onze vrijwilligers veel tijd kwijt zijn aan mensen die misschien ook een traject hebben lopen bij een andere stichting, of dat een hondje zo lang gereserveerd staat dat hij een adoptie misloopt… want we willen allemaal uiteindelijk hetzelfde, gouden mandjes voor iedereen!
2egb9S1

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Overige nieuwsberichten

Geplaatst op: 26 november 2023
We zitten momenteel wat krap in de opvanggezinnen...
Geplaatst op: 13 november 2023
Op de dag waarop het carnavalsseizoen van start...
Geplaatst op: 11 november 2023
GINN organiseert de WINTERVEILING 2023! De opbrengst van...