Nieuws

Gezocht: méér huisbezoekers

Yesss, we hebben maar liefst 14 aanmeldingen binnengekregen, waar we ontzettend blij mee zijn. Alleen uit de provincie Drenthe heeft zich niemand aangemeld en daar hebben we ook niemand, dus we zouden heel blij zijn om daar ook 1 of 2 huisbezoekers te hebben. Woon je in Drenthe en wil je huisbezoeker worden, lees dan het onderstaande door en meld je aan:

𝐆𝐄𝐙𝐎𝐂𝐇𝐓: 𝐌𝐄𝐄𝐑 𝐇𝐔𝐈𝐒𝐁𝐄𝐙𝐎𝐄𝐊𝐄𝐑𝐒
Wij willen ons aantal huisbezoekers uitbreiden voor de provincie Drenthe.

Wat houdt de functie in
Een huisbezoeker bezoekt de familie of persoon die een hond wil adopteren. Je gaat het gesprek aan met de kandidaat-adoptant en je bekijkt daarbij of het huis, de tuin en hun leefsituatie passend zijn voor de door hun gewenste hond. Na het bezoek rapporteer je terug aan de consulente.

Wat kun je verwachtenPTLV1jb
• Je krijgt vooraf instructie, zodat je weet wat je moet vragen en waar je op moet letten.
• Werken in een sterk, enthousiast, gedreven en supergezellig team.
• Meehelpen bij het vinden van een goede match voor 1 van onze adoptiehonden.
• Tijdsbesteding: lastig aan te geven. In sommige seizoenen lopen de adopties beter dan in andere. Per bezoek moet je denken aan 45-60 minuten. Hou daarnaast ook rekening met je reisafstand.
• Op pad gaan en interactie met mensen hebben.
• De enorme voldoening als een hond eindelijk zijn familie heeft gevonden. Jij hebt daarbij geholpen!

Verdere info
• De nodige kennis over windhonden en hun karakter/eigenschappen is vereist.
• Het is vrijwilligerswerk, dus er volgt geen betaling, maar indien nodig kunnen we een kilometervergoeding geven.
• Jouw bereikbaarheidsgegevens worden toegevoegd aan onze bestaande huisbezoekerslijst. Deze wordt uitsluitend binnen de stichting gebruikt. Je privacy is gewaarborgd!

Aanmelden
Ben je enthousiast en lijkt het je leuk? Meld je dan aan en kom ons team versterken! Stuur een mail naar ons bestuur: info@greyhoundsinnood.nl. Vermeld hierbij “provincie Drenthe”. Dat hoeft niet de hele provincie te zijn, maar kan bijvoorbeeld ook “Assen” zijn, of “binnen een straal van 50 kilometer rond Meppel”.
Vermeld in je mail a.u.b. de volgende gegevens:
Naam, postcode, plaatsnaam en provincie, telefoonnummer(s) en emailadres en omschrijf het gebied waarin je wilt werken. En geef a.u.b. een korte omschrijving van jouw kennis/ervaring met windhonden.

We kijken uit naar je komst!

 

Eén reactie

  1. Hoi ik ben Marie-Thérèse Hendriks ik heb 2x geprobeerd mail te sturen maar geeft iedere keer fout melding.Ik heb interesse om huisbezoeken te doen in Limburg omgeving Parkstad.Wij hebben zelf ook galgos de eerste 3 kwamen van jullie stichting en 2 van Charlotte.Ik hoop op een reactie van jullie.Mvg.Marie-Thérèse

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Overige nieuwsberichten

Geplaatst op: 25 september 2023
Wat kunnen we terugkijken op een heerlijke, zonnige...
Geplaatst op: 10 september 2023
Een speciaal transport! Deze keer was het dubbel...
Geplaatst op: 10 september 2023
We begrijpen dat er een gerucht rondgaat dat...